آموزش تخصصی فنون آرایش مردانه و گریم
در آموزشگاه آرایشگری مردانه آس

با مدیریت محمد کاشانی

متدهای آموزشی
بین المللی

مربیان حرفه ای
و با تجربه

منطبق با نیاز
کسب و کار

امکانات نوین
آموزشی

گواهینامه
معتبر

آموزشگاه آرایشگری مردانه آس

با شرکت در دوره های آموزشی آکادمی آس میتوانید خود را برای ورود به بازار کار و یا تحول در کسب و کار فعلی خود آماده کنید

در آموزشگاه آرایشگری مردانه آس سالها تجربه در صنعت زیبایی در کنار فنون توسعه کسب و کار و علوم پایه مرتبط با فنون آرایشگری در کنار یکدیگر جمع کرده ایم تا شما را برای موفقیت در بازار رقابتی زیبایی راهنمایی کنیم. در آکادمی آس دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با فنون پایه آرایشگری، روش ها و متدهای نوین آرایشگری و فنون توسعه کسب و کار به صورت تخصصی توسط اساتید متخصص و با تجربه به شما ارائه میگردد. 

Barber-Male-Haircut
07bf67e3de03e8d711822c8532f82e98
https://www.instagram.com/p/BbUHDsSB5qo/

ورود به بازار زیبایی

برای شروع کار در حوزه آرایشگری بایستی به فنون اولیه و تکنیک های پایه این رشته آشنایی داشته باشید. دوره های پایه آموزشگاه آرایشگری آس شما را برای ورود به این حرفه آماده و محیا میکند.

مهارت آموزی و توسعه حرفه

اگر هم اکنون در حوزه آرایش فعال هستید اما تصمیم به ارتقای شغلی خود دارید دوره های تکمیلی، پیشرفته و ورکشاپ‌های آموزشگاه آرایشگری آس مختص شماست تا بتوانید توانایی خود را افزایش دهید.

ارتقای کسب و کار

اگر به فنون آرایشگری مسلط هستید و در فکر برندس سازی، جذب مشتری بیشتر و در نهایت توسعه کسب و کار خود هستید دوره‌های مرتبط با کسب و کار را به شما پیشنهاد میکنیم.

دوره‌های آموزشی آموزشگاه آرایشگری مردانه آس

آکادمی آرایشگری آس

ثبت نام دوره های آموزش آرایشگری

راهنمای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشگاه آرایشگری مردانه آس

یکی از مشکلات همیشگی آموزشگاه ها برنامه و چهارچوب ثابت و مشخص این آموزشگاه ها است. به این صورت که شما بایستی حتما از ابتدای ترم یا دوره آموزشی وارد دوره شده و در طی زمان مشخص فرایندهای آموزشی از پیش تعیین شده ای را طی کنید. در این دوره ها مهم نیست که شما فنون مورد نظر را یاد گرفته باشید یا نه و شما صرفا دوره را خواهید گذراند.

در آموزشگاه آرایشگری آس تقویم آموزشی متفاوت از روش های مرسوم در نظر گرفته شده است. 

در آموزشگاه آرایشگری آس شما در هر زمانی میتوانید وارد دوره شوید. دوره آموزشی شما منحصر به خود شما و مستقل از تمامی افراد دیگر شرکت کننده است. 

1531599782-calendar-0-1-

ثبت نام اولیه و درخواست هنر آموز

اولین مرحله از ورود به دوره های آموزشی آکادمی آس تکمیل فرم ثبت نام است. در فرم ثبت نام شما هدف آموزشی خود را مشخص خواهید کرد. هدف شما میتواند تبدیل شدن به آرایشگر درجه 2، آرایشگر درجه 1 و یا یادگیری یک فن و تکنیک خاص باشد.

در این مرحله شما میتوانید از بین دوره های آموزش آرایشگری درجه 2، آموزش آرایشگری درجه1 ، آموزش صفر تا صد آرایشگری و دوره های تخصصی مانند آموزش گریم و متعادل سازی، آموزش رنگ مو یا ورکشاپ های تخصصی دوره مشخصی را انتخاب کنید. 

بررسی درخواست و تعیین سطح آرایشگر

 پس از دریافت درخواست، توانمندی هنر آموز بر اساس اظهارات فرم و مصاحبه حضوری ارزیابی شده و میزان تسلط فرد بر فنون آرایشگری مشخص میشود. 

در این مرحله شرایط آموزشی فرد مشخص شده و تقویم آموزشی منحصر به فردی برای هر هنرآموز مشخص خواهد شد. 

این مرحله مختص افراد شرکت کننده در دوره های ترمیک آموزشگاه است و افراد متقاضی شرکت در ورکشاپ ها و دوره های کوتاه مدت بر اساس ویژگی های خاص همان دوره ارزیابی خواهند شد.

شروع دوره آموزشی

هنرآموز در آموزشگاه آرایشگری آس از روز اول دوره آموزشی خود را آغاز خواهد کرد و بر اساس نیازهای آموزشی خود به کلاس های گروهی که به صورت دوره ای برگزار میشوند وارد خواهد شد. 

در آموزشگاه آس هر فرد تقویم آموزشی منحصر به خود را دارا است و سرعت پیشرفت هر فرد بر اساس توانمندی اش مشخص میشود.

به همین دلیل نیازی به انتظار برای شروع دوره آموزشی نیست. دوره آموزشی شما از روز اولی که ثبت نام میکنید آغاز خواهد شد.

اتمام دوره

در پایان دوره، شما به یک آرایشگر توانمند تبدیل شده اید. در آموزشگاه آرایشگری آس پایان دوره زمانی است که شما فنون مورد نیاز برای ورود به بازار را آموخته باشید. 

زمان پایان دوره همانند زمان شروع دوره کاملا بستگی به خود شما دارد. شما بایستی در یک دوره آموزشی کلاس های مورد نیاز و استانداردهای فنی حرفه ای را طی کرده و توانمندی مورد نظر را به طور کامل کسب کنید.

فردی که مدرک آموزشگاه آرایشگری آس را دریافت میکند فردی است که از نظر توانمندی و هنر آرایشگری مورد تایید آموزشگاه آرایشگری مردانه آس بوده و میتواند وارد بازار کار شود. 

دوره های تکمیلی و حمایت های بعد از آموزش

آموزش های تکمیلی برای ورود به بازار کار

آموزش آرایشگری در آس منحصر به یادگیری تکنیک های آرایشگری نیست. شما تکنیک های کسب درآمد از آرایشگری را نیز در این آموزشگاه خواهید آموخت. در طی دوره های ترمیک آموزشگاه، شما از دوره های آموزشی مرتبط با کسب و کار نیز استفاده خواهید کرد و در کنار آموزش آرایشگری میتوانید در دوره های تکمیلی کسب و کار آرایشگری نیز شرکت کنید. 

همچنین آموزشگاه آرایشگری آس به صورت دوره ای ورکشاپ های مرتبط با ارتقای کسب و کار آرایشگری و بهبود درآمد آرایشگاهی را برگزار میکند و فارغ التحصیلان آموزشگاه از تخفیف ویژه برای شرکت در این دوره ها برخوردار خواهند بود. 

همچنین شما پس از اتمام دوره میتوانید از خدمات مشاوره ای برای راه اندازی آرایشگاه و کسب درآمد استفاده کنید.

hair-salon-barber-shop-scissors-salon-hairdresser-eet-checkout-payment-money