معرفی آکادمی آرایشگری آس

آموزش آرایشگری

آرایشگری یکی از فنون و رشته های تخصصی است که آموختن صحیح آن میتواند شما را به درآمد بالا برساند.

آموزش آرایشگری مردانه در طول 30 سال گذشته به طور قابل توجهی تغییر کرده است. این تغییرات آرایشگری را از یک علم تجربی و یاد گرفتن یک مدل کوتاهی مو فراتر برده و امروزه یک آرایشگر مردانه بایستی علوم و فنون جدیدی از جمله شناخت فرم های صورت، ابزارهای مختلف، مواد و وسایل تخصصی و مدل های جدید مو را در آموزشگاه فرا گرفته تا بتواند پاسخگوی نیازهای مراجعین خود باشد.

در آکادمی یا آموزشگاه آرایشگری مردانه آس می‌خواهیم حاصل بیش از بیست سال تجربه و شرکت در دوره های آموزشی، سمینارها و مجامع بین المللی را با شما به اشتراک بگذاریم تا به ارتقای سطح و مهارت‌های آرایشگری مردانه کمک کنیم.

هدف ما آموزش مهارت و تخصصی است که بتواند شما را در بازار کار موفق و توانمند سازد و شما را به یک آرایشگر متخصص و متبحر تبدیل نماید. ما مشتاقانه منتظر حضور شما در یکی از دوره های آموزشی هستیم.

 

WhatsApp Image 2021-12-26 at 2.24.05 PM
WhatsApp Image 2021-12-26 at 2.24.42 PM

تجربه بی نظیری از یادگیری کسب کنید!

دوره های آموزشی آرایشگری آس منطبق بر نیازهای بازار کار

منطبق بر اصول علمی

تمامی مدرسان آموزشگاه آرایشگری آس فنون آرایشگری را علاوه بر تجربه، بر اساس متدهای روز دنیا آموزش دیده اند و مدارک معتبر مربی گری را در حوزه های تخصصی خود دارا هستند

کلاسهای عمومی و خصوصی

بسته به نیاز شما و شرایط دوره مورد نظر شما آموزشهای تئوری و عملی و به صورت جلسات خصوصی، عمومی و یا به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.

مدیریت محمد کاشانی

آموزشگاه آرایشگری آس تحت نظارت مستقیم محمد کاشانی از آرایشگران با سابقه و مطرح کشور و مدرس بین المللی آرایشگری و مدیریت کسب و کار در حوزه زیبایی اداره میشود.

پشتیبانی علمی و فنی

هدف آموزشگاه آرایشگری آس هدایت شما به سمت کسب و کار و بهبود شرایط کاری شما و در نهایت کسب درآمد و شهرت بوده و تا پایان راه ما پشتیبان شما خواهیم بود.

اصول علمی و کار عملی

تمامی دوره های آموزشگاه بر پایه مبانی علمی و استاندارد جهانی طرح ریزی شده و در طول دوره کارآموزان به صورت عملی با فنون کاری آشنا خواهند شد.