وبلاگ آس
گریم داماد در سالن آس تهرانپارس

گریم داماد در سالن آس تهرانپارس

گریم داماد یکی از مهمترین و مرسوم ترین قسمت های هر مراسم عروسی میباشد ، و چه بهتر که این گریم در یک سالن حرفه ای و به دست فردی ماهر انجام شود ، سالن آس باربر واقع در تهرانپارس و با مدیریت محمد کاشانی میتواند به روزترین گریم ها را بر روی داماد انجام دهد و این همان چیزی است که آقا داماد انتظار آن را دارد . 

گریم داماد میتواند به زیبایی هرچه بیشتر شب عروسی کمک شایانی کند ، این شب شبی به یاد ماندنی برای هر عروس و دامادی است و بسیاری از آقا داماد ها سعی دارند تا خود را در بهترین شرایط به مراسم عروسی خود برسانند،و این امر باید توسط یک گروه کاربلد و حرفه ای باید صورت بگیرد ، که سالن asbarber تهرانپارس ، با جدیدترین متریال ها این کار را برای شما انجام خواهد داد . 

گریم داماد تهرانپارس در سالن آس

گریم داماد تهرانپارس در سالن آس

همچنین در هنگام عکاسی نیز تاثیر گریم مشخص میشود و خود را نمایان میکند ، این گریم هرچه حرفه ای تر باشد قطعا طبیعی تر جلوه میکند و این میتواند به یک عکس حرفه ای کمک شایانی کند و به این علت که این عکس قرار است در آینده از خاطرات مهم شما باشد بهتر است که گریم طبیعی جلوه کند و به زیبایی هرچه بیشتر عکس کمک زیادی بکند .

 

چرا سالن آس تهرانپارس را انتخاب کنیم ؟

چرا سالن آس تهرانپارس را انتخاب کنیم ؟

  • بهترین و به روزترین مواد گریم 
  • سالن تمیز و باکیفیت
  • محیط مناسب برای عکاسی
  • گریمور حرفه ای 
  • بهترین کیفیت 
  • حفظ شادابی داماد در مدت زمان گریم 
  • رعایت پروتکل های بهداشتی و نظافتی

مزیت هایی که برای یک داماد در حین گریم مهم است ، حفظ شادابی او پس از چند ساعت گریم است که در اصل نباید آثاری از خستگی در او به جای بماند تا بتواند مراسم خود را به بهترین نحو پشت سر بگذارد ، در سالن آس بهترین ها به شما ارائه میشود و شما هرگز احساس خستگی نخواهید کرد و این از نکات مثبت و متفاوت AS با سایر سالن های گریم است .

سالن آس یکی از بهترین ها در زمینه گریم در تهران میباشد و واقع در تهرانپارس است . این سالن با رعایت تمام نکات بهداشتی محل بسیار مناسبی برای یک گریم بدون مشکل است و حفظ اصول بهداشتی از مهمترین نکات یک آرایشگاه و یا سالن گریم میباشد که در آس باربر با مدیریت محمد کاشانی این موضوع به بهترین نحو رعایت میکند .

محله تهرانپارس به علت وجود سالن های عروسی متعدد محل خوبی برای مراسم میباشد و از این رو نزدیک ترین و باکیفیت ترین سالن گریم در نزدیکی سالن مراسم عروسی نیز یک مزیت است که سالن آس واقع در فلکه اول تهرانپارس -خیابان 144 غربی است که دسترسی سریع به سالن های محیط خود یعنی فلکه اول ، فلکه دوم و فلکه سوم تهرانپارس را دارد که خود یک مزیت مهم به شمار می آید . 

 

یک سالن گریم داماد استاندارد چه مشخصاتی دارد ؟

یک سالن گریم داماد استاندارد چه مشخصاتی دارد ؟
کوتاهی مو و اصلاح سالن آس

بحث استانداردها همیشه مهمترین قسمت هر موضوعی بوده است ، و رفتن به یک سالن استاندارد آن هم قبل مراسم عروسی یکی از مهمترین نکات برای هم عروس و دامادی است ، از آنجا که وقتی برای اشتباه در این زمان نیست ، پس رفتن به یک سالن گریم داماد حرفه ای از مهم ترین موارد است ، زیرا وقتی برای اشتباه نیست و ممکن است با یک اشتباه کوچک در حین گریم و یا اصلاح، داماد خسته بشود و نتواند نشاط خود را برای شب مراسم حفظ کند .

پس ما میدانیم که یک سالن گریم داماد استاندارد چقدر میتواند برای ما مهم باشد تا بتوانیم بدون خستگی و از دست دادن شادابی قبل مراسم تمام موارد گریم و پیرایش را به بهترین نحو و کوتاه ترین زمان انجام بدهیم . سالن آس از مراحل اولیه تا مراحل نهایی و آماده سازی داماد را به بهترین نحو انجام میدهد پس نگران هیچ چیز نباشید .

برای رزرو وقت سالن آس برای گریم داماد و یا تماس و سوالات احتمالی با شماره های 02177880081  /  02177700090 ر تماس حاصل نمایید .

سوالات احتمالی شما قبل از مراجعه به سالن آس

آیا سالن آس موارد بهداشتی را رعایت میکند ؟

بله در سالن آس همه لوازم و وسایل تمیز ، ضد عفونی شده هستند و جای هیچ گونه نگرانی نیست

سالن آس با چه شخصیت هایی همکاری داشته است ؟

بسیاری از بازیگران،هنرمندان و مجریان توانمند کشور در این سالن حضور داشته اند و برای اصلاح و یا گریم به سالن آس مراجعه کرده اند

مدیریت سالن آس چه کسی است ؟

محمد کاشانی مدیریت سالن آس میباشد و با بسیاری از مجریان و هنرمندان کشور همکاری داشته اند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *