سالن آس

درباره محمد کاشانی

قریب به دو دهه پیش توجه به موضوع آراستگی و کیفیت‌بخشی به چهره و پیرایش موی سر مردان، در ایران امری کاملاً تجملاتی و تشریفاتی تلقی می‌شد. اما با ظهور رسانه‌های اجتماعی و کم‌رنگ شدن فاصله اطلاعاتی بین ایران و کشورهای پیشرو در این حوزه، نیاز به فعالیت حرفه‌ای و جدی بیش از پیش احساس شد. در آن زمان افراد بسیار معدودی که شاید به تعداد انگشتان یک دست نیز نبودند، به موضوع پیرایش و آراستگی چهره و موی سر مردان توجه کردند.
یکی از پیشگامان این هنر-صنعت «محمدکاشانی» بود، که با راه‌اندازی سالن پیرایش آس گام بلند و مؤثری در این خصوص برداشت.

محمد کاشانی را می‌توان مبتکر اولین خانه آرایش و پیرایش داماد در ایران به صورت حرفه‌ای دانست. سالن پیرایش داماد آس ، برای خدمات داماد خود، دو روش ارائه می‌دهد. مدل اول؛ پیرایش و گریم داماد در سالن آس است. اما در مدل دوم؛ مانند پروژه‌های سینمایی، از صبح تا پایان مراحل عکاسی و فیلم برداری در باغ و آتلیه، تیم آس همراه داماد خواهد بود. در این مدل، ضمن استفاده از فیکساتورهای صورت و مو، داماد همراهی در طول مراسم همراهی می شود تا با توجه به شرایط فصلی، در صورت بروز هر گونه مشکل در گریم و فرم مو، برای برطرف کردن و حل مشکل اقدامات لازم انجام پذیرد.
اکنون «سالن پیرایش آس» شلوغ‌تر از همیشه است، محمد کاشانی، اکنون نتیجه سال‌ها ممارست و یادگیری علمی و تکنیکی را در اختیار آرایشگران مبتدی قرار می دهد و برای علاقمندان به کسب مهارت‌های تخصصی‌تر، دوره‌های آموزشی پیشرفته نیز برگزار و با سفر به شهرهای مختلف ایران، در سمینارهای آموزشی متنوعی شرکت می کند.
این روزها « محمد کاشانی» را، باید «آس» ترین پیرایشگر مردان ایرانی دانست.

 

داشتن یک استایل خوب میتونه زندگی شما رو عوض کنه

محمد کاشانی

رزرو آنلاین

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟