سالن آس

درباره محمد کاشانی

قریب به دو دهه پیش توجه به موضوع آراستگی و کیفیت‌بخشی به چهره و پیرایش موی سر مردان، در ایران امری کاملاً تجملاتی و تشریفاتی تلقی می‌شد. اما با ظهور رسانه‌های اجتماعی و کم‌رنگ شدن فاصله اطلاعاتی بین ایران و کشورهای پیشرو در این حوزه، نیاز به فعالیت حرفه‌ای و جدی بیش از پیش احساس شد. در آن زمان افراد بسیار معدودی که شاید به تعداد انگشتان یک دست نیز نبودند، به موضوع پیرایش و آراستگی چهره و موی سر مردان توجه کردند.
یکی از پیشگامان این هنر-صنعت «محمدکاشانی» بود، که با راه‌اندازی سالن پیرایش آس گام بلند و مؤثری در این خصوص برداشت.

محمد کاشانی را می‌توان مبتکر اولین خانه آرایش و پیرایش داماد در ایران به صورت حرفه‌ای دانست. سالن پیرایش داماد آس ، برای خدمات داماد خود، دو روش ارائه می‌دهد. مدل اول؛ پیرایش و گریم داماد در سالن آس است. اما در مدل دوم؛ مانند پروژه‌های سینمایی، از صبح تا پایان مراحل عکاسی و فیلم برداری در باغ و آتلیه، تیم آس همراه داماد خواهد بود. در این مدل، ضمن استفاده از فیکساتورهای صورت و مو، داماد همراهی در طول مراسم همراهی می شود تا با توجه به شرایط فصلی، در صورت بروز هر گونه مشکل در گریم و فرم مو، برای برطرف کردن و حل مشکل اقدامات لازم انجام پذیرد.
اکنون «سالن پیرایش آس» شلوغ‌تر از همیشه است، محمد کاشانی، اکنون نتیجه سال‌ها ممارست و یادگیری علمی و تکنیکی را در اختیار آرایشگران مبتدی قرار می دهد و برای علاقمندان به کسب مهارت‌های تخصصی‌تر، دوره‌های آموزشی پیشرفته نیز برگزار و با سفر به شهرهای مختلف ایران، در سمینارهای آموزشی متنوعی شرکت می کند.
این روزها « محمد کاشانی» را، باید «آس» ترین پیرایشگر مردان ایرانی دانست.

 

داشتن یک استایل خوب میتونه زندگی شما رو عوض کنه

محمد کاشانی

رزرو آنلاین