آرایشگاه کودک آس
آرایشگاه آس تهرانپارس

آرایشگاه کودک آس

آرایشگاه کودک آس یک سالن کاملا اختصاصی با دکوراسیون مشخص و طراحی حرفه ای به عنوان سالن کودک است که علاوه بر دکوراسیون زیبا و جذاب برای کودکان از نظر بهداشت، ابزار و فنون اصلاح به صورت اختصاصی برای کودکان طراحی شده است.

در آرایشگاه کودک آس کودک شما در محیطی مملو از اسباب بازی و المان های جذاب بصری قرار گرفته و حتی حین آرایش میتواند از طریق مانیتور موجود در روبروی صندلی کارتون مورد علاقه خود را تماشا کند.

علاوه بر این محیط آرایشگاه کودک به نحوی طراحی شده که سالن اصلاح کاملا اختصاصی بوده و حین آرایش کودک شما، هیچ فرد دیگری بجز شما، آرایشگر و کودک در محیط حضور نداشته باشد.

کودکان از نظر روحی و جسمی ظریف تر از بزرگسالان بوده و ساختار موی متفاوتی نسبت به بزرگسالان دارند.

رفع ترس کودک از آرایشگاه

نشستن به صورت ثابت و بی حرکت روی یک صندلی و حرکت قیچی و ابزار آرایشگری در اطراف سر کودک، و از دست دادن مو!  ممکن است در تجربه‌های اول برای کودکان خوشایند نباشد و بهترین راه رفع این مشکل ایجاد محیط‌های کودکانه با دکوراسیون زیبا و مشغول کردن کودک با ابزار بازی، فیلم و موسیقی کودکان است. در سالن کودک آس، کودک پس از قرارگیری در محیط کودکانه و کمی بازی با وسایل موجود، روی صندلی مخصوص کودک نشسته و حین تماشای کارتون فرایند آرایش کودک انجام میشود.

در این شرایط نه تنها کودک شما از آرایش و آرایشگاه نخواهد ترسید، بلکه محیط آرایشگاه کودک به عنوان یکی از محل‌های مورد علاقه و کوتاه کردن مو به عنوان بهترین خاطرات کودک شما محسوب خواهد شد.

بهداشت آرایشگاه کودک

اگرچه محیط آرایشگاه همواره ضد عفونی شده و تمامی ابزار آرایشگاهی بین کار با الکل ضد عفونی میشوند، با این وجود کودکان دارای حساسیت‌های بیشتری هستند و بهتر است محیط آرایشگاه کودکان محیطی جدا از بزرگسالان باشد.

سالن آرایش کودک آس از نظر موقعیت و فضا کاملا مجزا از سالن بزرگسال بوده و از ابزار، وسایل و حتی سیستم تهویه هوای مستقلی استفاده میکند.

مزیت بعدی آرایشگاه از نظر بهداشتی، ایجاد دو فضای مجزای اتاق انتظار کودک و سالن آرایش کودک بوده و در زمان انجام فرایند آرایش کودک، هیچ فردی بجز کودک، آرایشگر و همراهان کودک در سالن آرایش حضور نخواهند داشت.

تکنیک تخصصی آرایش کودک

موی کودک نسبت به بزرگسال فرم و ساختار متفاوتی داشته و به همین دلیل روش آرایش کودک متفاوت از بزرگسالان است. این تکنیک متفاوت آرایش نیازمند ابزارهای نسبتا متفاوتی نیز می‌باشد.به همین دلیل یکی از مزایای آرایشگاه کودک آس استفاده از تکنیک‌های تخصصی آرایش کودک و ابزار مناسب کودکان است.

 

آرایشگاه آس تهرانپارس
آرایشگاه آس تهرانپارس

پروتوکل‌های کرونا

در دوران کرونا بدون نگرانی به آرایشگاه کودک آس بیایید. در آرایشگاه آس کلیه پروتوکل‌های بهداشتی کرونا بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت اجرا میشود. 

  • استفاده از وسایل یکبار مصرف و استریل
  • فضای مجزا و اختصاصی و عدم حضور هیچ فردی بجز کودک، آرایشگر و والدین در زمان آرایش
  • استفاده پرسنل از ماسک
  • ضد عفونی نمودن فضای سالن

به منظور رعایت بیشتر پروتوکل‌های کرونا، حضور در آرایشگاه کودک آس صرفا با رزرو نوبت قبلی امکان پذیر است. جهت رزرو نوبت میتوانید در ساعات کاری آرایشگاه با شماره تلفن 02177726997 تماس حاصل نموده و یا از سیستم رزرواسیون آنلاین آس استفاده نمایید.

فضای آرایشگاه کودک آس

محیط شاد

سالن مخصوص کودک

محیطی که برای آرایشگاه کودک در سالن آس در نظر گرفته شده است دارای تم فانتزی و شاد برای راحتی کودکانی است که به سالن آس تشریف می آورند . ما سعی میکنیم یکی از بهترین خاطره ها را برای کودک شما فراهم کنیم 

نکات مهم هنگام اصلاح مو کودک
خدمات نوین

خدمات نوین و جدید

استفاده از جدیدترین تجهیزات آرایشگری و رعایت موارد بهداشتی در اولویت ما بوده است ، تیم سالن آس با دانش و تجربه خود بهترین اصلاح را برای کودک شما انجام خواهد داد تا مشتری ما بشوید ، تمام پروتکل های بهداشتی در سالن رعایت میشود

035e6498-8306-4a20-a393-cb434e291992

تهران، فلکه اول تهرانپارس، کوچه 144 غربی (ستانی)، پلاک5، واحد10
02177726997

b85e160f-7d7a-42c1-a635-2f2f769534ac

حفظ شادابی کودک در اولویت ماست

برای یک اصلاح باکیفیت ابتدا باید کودک را از نظر شادابی در اوج نگه داریم تا اجازه بدهد اصلاح را به بهترین نحو انجام بدهیم .

آماده کردن کودک برای اولین اصلاح مو

رعایت تمام نکات بهداشتی

سالن آس با رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از آسیب به پوست کودکان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد

نمونه مدل موی کودک آرایشگاه آس

سوالات متداول

1چطور میتوانیم وقت قبلی رزرو کنیم ؟

برای رزرو وقت قبلی میتوانید از طریق دکمه رزرو وقت قبلی اقدام کرده و یا با شماره  02177726997

اقدام کنید .

2چرا باید کودکمان را به سالن آس بیاوریم ؟

سالن کودک آس محیطی مجزا از سالن آقایان میباشد و محیطی تمیز و به دور از آلودگی میباشد و همچنین محیط شاد و مفرح سالن کودک آس یکی از مزایای این سالن میباشد

رزرو آنلاین

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟