سیب گونه چیست ؟

سیب گونه یا the Apples of the Cheeks بخشی از گونه ها است که وقتی لبخند میزنید کمی جلوتر از بقیه صورت قرار میگیرد. این بخش از صورت در گریم و آرایشگری اهمیت زیادی دارد و به نوعی یکی از بخش های قابل توجه صورت است. این بخش از صورت در نشان دادن احساسات نقش زیادی دارد.

سیب گونه و احساسات

در کنار چشم ها، سیب های گونه های شما می تواند تا حد زیادی نشان دهنده روحیه شما باشد. افرادی که شاد هستند تمایل دارند لبخند کوچکی را روی صورت خود حمل کنند. ماهیچه های زیرین به طور طبیعی باعث می شوند که این بخش از گونه ها در هنگام لبخند برجسته تر شود. در اصل، هرچه لبخند پهن تر باشد، سیب های گونه برجسته تر می شوند.

پیدا کردن سیب گونه

تعیین محل سیب های گونه شما کار ساده ای است. با مکیدن گونه‌هایتان شروع کنید و چیزی را ایجاد کنید که گاهی به آن صورت ماهی می‌گویند. از انگشتان خود برای تعیین محل استخوان گونه های زیرین که درست بالای گونه های فرورفته در ناحیه قرار دارند، استفاده کنید. حالا یک لبخند بزرگ بخند. متوجه خواهید شد که این عمل باعث می شود عضله و پوست بالای استخوان گونه جمع شده و از استخوان زیرین بیرون بزند. این برآمدگی گرد و گوشتی ناحیه ای است که این اصطلاح توصیف می کند.

تکنیک های آرایشی سیب گونه

تکنیک‌های آرایشی مختلفی برای برجسته کردن سیب‌های گونه‌ها با جلب توجه به استخوان‌های گونه استفاده می‌شود. استفاده از رژگونه یکی از رایج ترین تکنیک های آرایشی است که برای رسیدن به این هدف استفاده می شود. با استفاده از روشی به نام Backward C، خط کوچکی از رژگونه در ابتدا از خط لب برس زده می شود و در سراسر محیط گونه ها و تا استخوان گونه قوس می شود. رژگونه با رنگ طبیعی پوست ترکیب می شود تا به رنگی که هنگام لبخند زدن برجسته می شود، دست یابد.

در گریم های تئاتری عموما گریم روی سیب گونه شدید و گاهی اغراق آمیز است. گریم سنگین روی گونه ها یک وسیله بصری رایج در فیلم های صامت بود و امروزه نیز در مواقعی با اجراهای مختلف صحنه و صفحه نمایش استفاده می شود. اما در گریم های سینمایی و یا متعادل سازی صورت ( گریم دامادی ) کار روی سیب گونه با ظرافت بیشتری انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر