مطالب آموزشی آرایشگری

دوره آموزشی رایگان کسب و کار

با توجه به استقبال دوستان و همراهان عزیز و برای دسترسی راحت تر به آموزش های فنون کسب و کار، دوره مقدماتی فنون کسب و کار با تمرکز در حوزه آرایشگری توسط محمد کاشانی به رایگان منتشر گردیده است. برای دریافت این دوره روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده مطلب

29 دلیل مهم شکست آرایشگران ایرانی

تا حالا بیشتر از دلایل موفقیت آرایشگران شنیده ایم اما اینبار میخواهیم در مورد دلیل شکست آرایشگران صحبت کنیم. در این ویدئو محمد کاشانی در مورد 29 دلیل عدم موفقیت آرایشگران صحبت خواهند کرد. با محمد کاشانی همراه باشید تا با اشتباهات بزرگی که کسب و کار آرایشگری شما را تهدید میکند آشنا شوید.

مشاهده مطلب

احترام گذاشتن به خواب مو

یک مساله مهم احترام گذاشتن به خواب مو هست. درسته که تکنیک های مختلفی در علم آرایشگری هست که ما توی آموزش ها یاد گرفتیم اما در هر حالت باید بدونیم که باید به خواب مو، حالت مو، به جنس مو احترام بگذاریم. مهمترین اصل در کوتاهی ری اکشن مو هست. با محمد همراه باشیم …

مشاهده مطلب

تعیین میزان کوتاهی کنار مو

یکی از راه هایی که ما باید تشخیص بدیم که چقدر باید بقل مو کوتاه بشه تا به فرم مورد نظر برسیم. با این تکنیک ساده فرم سر را به خوبی تشخیص داده و مدل موی جذابی را برای فرد بزنیم. با محمد معصومی همراه باشید تا در ویدئو کوتاه این تکنیک را یاد بگیریم.

مشاهده مطلب