گریم داماد

گریم داماد به صورت تخصصی در سالن پیرایش آس انجام می شود

چرا سالن آس تهرانپارس را انتخاب کنیم ؟

حتما شما هم در بعضی از عکس‌های عروسی دیده‌اید که عروس خانم کاملا آراسته و زیبا است ولی داماد صورتش بر اثر عرق یا چرب بودن پوست برق می‌زند یا زیرچشم‌هایش سیاه و پف کرده به نظر می‌آید و یا اگر صورتش را اصلاح کرده است، دورنگ متفاوت به وجود آمده که ناشی از سبز رنگ بودن جای ریش است و مواردی مانند این شاید پس از دیدن چنین عکس‌های ناهماهنگی است که برخی از آقایان خوش‌تیپ به این فکر افتاده‌اند که در جشن ازدواجشان، در آراستگی و زیبایی و خوش‌لباسی از عروس خانم جا نمانند.

در سالن آس چه خدماتی ارائه میشود ؟

در سالن پیرایش آس، خدمات مخصوصی به نام «گریم داماد» ارایه می‌شود که مخالفان و موافقان خاص خود را هم دارد. گریم داماد برای جشن ازدواج، به همان مفصلی آرایش بانوان نیست بلکه کاملا بی‌رنگ است و عمدتا جنبه یکدست کردن رنگ‌های صورت آقایان را دارد. به خصوص نواحی اصلاح شده صورت و گودی و سیاهی زیرچشم با نواحی دیگر صورت همرنگ می‌شود. گریم داماد در جشن ازدواج در سالن پیرایش آس به صورتی است که هیچ‌کس متوجه آن نمی‌شود و در واقع می‌توان گفت که یک نوع گریم برای اقای داماد است. به طور معمول گریم صورت داماد به این دلیل انجام می‌شود که در آتلیه هنگام گرفتن عکس‌های جشن ازدواج، صورت او هماهنگ‌تر با صورت عروس به نظر بیاید چون به هر حال زیر نور فلاش دوربین‌های عکاسی تمام خطوط و لکه‌ها و دورنگی‌های صورت بیشتر به چشم می‌آیند و به این ترتیب با وجود سالن پیرایش آس صورت عروس و داماد یکدست خواهد بود.

نکته‌ای دیگر که درسالن پیرایش آس برای گریم آقای داماد در جشن ازدواج رعایت می‌شود، این است که مواد آرایشی که برای آقایان استفاده می‌شود موادی براق و یا چرب نیست و این خبر خوبی برای آقایانی است که مخالف گریم صورتشان در جشن ازدواج هستند. موادی که برای گریم آقایان در سالن پیرایش آس استفاده می‌شود به هیچ‌وجه به چشم نمی‌آید و کسی متوجه تغییر صورت آقایان با لوازم و مواد آرایشی و گریم نخواهد شد. بیشتر محصولاتی که برای گریم آقایان در سالن پیرایش آس استفاده می شودمرطوب‌کننده هستند تا چرب‌کننده ..

زیر نور فلاش این روزها برای گریم و آرایش آقایان، در جشن ازدواج، اغلب آنچه در سالن پیرایش آس انجام می‌شود مانند خانم‌هاست. اول از یک پاک‌کننده مناسب برای پاک کردن آلودگی‌های سطح پوست داماد استفاده می‌شود و سپس تونیک و مرطوب‌کننده روی پوست آقای داماد مالیده می‌شود.

در سالن پیرایش آس هر سه این محصولات مانند پاک‌کننده، تونیک و مرطوب‌کننده از محصولاتی است که ویژه آقایا داماد طراحی و ساخته شده است. در سالن پیرایش آس کرم پودر و یا پودری که برای یکنواخت کردن رنگ پوست صورت آقای داماد استفاده می‌شود، همان کرم‌پودر و پودرهایی است که برای صورت بانوان استفاده می‌شود با این تفاوت که چرب و براق نیست. برای پوشاندن جای سبز ریش کرمی مخصوص سالن پیرایش آس به کار می‌رود که برای همین کار ساخته شده است و صورت را یکنواخت و یکدست می‌کند.

در سالن پیرایش آس آخرین مرحله آرایش ترمیمی است که به وسیله آن انحناهای نامناسب صورت، با سایه و روشن اصلاح می‌شود و زاویه‌های بینی و چانه و فک در گریم داماد بیشتر نمایان می‌شود. در گریم داماد در سالن پیرایش آس گاهی ابروها و چشم نیز به گونه ‌ای کشیده می‌شوند که به هیچ ‌وجه به نظر نمی‌آیند.

البته تمام این مراحل، مراحل گریم یک مدل برای فیلم و یا تلویزیون است و ممکن است در سالن پیرایش آس برای آرایش داماد یکی و یا چند تا از این مراحل انجام شود. گاهی برخی از آقایان پوست لب‌هایشان خشک و پوسته‌پوسته است، در این صورت درسالن پیرایش آس پوست‌های مرده را با یک مسواک بچه برمی‌دارند و سپس از یک مرطوب‌کننده و یا وازلین روی پوست لب برای گریم داماد استفاده می‌کنند.

  •  محصولات ویژه آقایان در سالن پیرایش آس از شرکت‌های تولیدکننده مواد آرایشی و بهداشتی اروپایی و آمریکایی،که در کنار تولید مواد بهداشتی، لوازم و مواد آرایشی ویژه گریم داماد را هم روانه بازار می‌کنند. بهتر است برای جشن ازدواج به آرایشگاه‌های مردانه‌ای و سالن پیرایش آس مراجعه کنید که از این محصولات ویژه آقایان استفاده می شود.
  •  بهترین مدل مو برای اینکه در شب جشن ازدواجتان از مدل موهایتان شوکه نشوید را در سالن پیرایش آس در کنار آرایشگرهای حرفه ای و اصلاح موهایتان را به آرایشگر گریم داماد در سالن پیرایش آس بسپارید. آرایشگر شما با آگاهی که از فرم صورت و سر شما و سلایق شما بدست می آورد می‌تواند موهایتان را به‌گونه‌ای اصلاح کند و گریمتان را به گونه ای انجام دهد که هم راضی و هم برازنده باشید.

فنون گریم داماد

فنون گریم داماد

حتما شما هم در بعضی عکس‌های عروسی دیده‌اید که عروس خانم کاملا آراسته و زیبا است ولی داماد صورتش بر اثر عرق یا چرب بودن پوست برق می‌زند یا زیر چشم هایش سیاه و پف کرده به نظر می‌آید و یا اگر صورتش را اصلاح کرده است، دو رنگ متفاوت به وجود آمده که ناشی از سبز رنگ بودن جای ریش است و مواردی مانند این شاید پس از دیدن چنین عکس‌های نا‌هماهنگی است که برخی از آقایان خوش تیپ به این فکر افتاده‌اند که در جشن ازدواجشان، در آراستگی و زیبایی و خوش لباسی از عروس خانم جا نمانند.

این روزها در برخی از آرایشگاه‌های مردانه، خدمات مخصوصی به نام”آرایش و پیرایش داماد” ارایه می‌شود که موافقان ومخالفان خاص خود را هم دارد. آرایش آقایان برای جشن ازدواج، به همان مفصلی آرایش بانوان نیست بلکه کاملا بی‌رنگ است و عمدتا جنبه یکدست کردن رنگ های صورت آقایان را دارد. به خصوص نواحی اصلاح شده صورت و گودی و سیاهی زیر چشم با نواحی دیگر صورت همرنگ می‌شود. آرایش داماد در جشن ازدواج به شکلی است که هیچ کس متوجه آن نمی شود و در واقع می‌توان گفت که یک نوع گریم است.

به طور معمول گریم صورت داماد به این دلیل انجام می‌شود که در آتلیه هنگام گرفتن عکس های جشن ازدواج، صورت او هماهنگ‌تر با صورت عروس به نظر بیاید چون به هر حال زیر نور فلاش‌های دوربین‌های عکاسی تمام خطوط و لکه‌ها و دو رنگی‌های صورت بیشتر به چشم می‌آیند و به این ترتیب صورت عروس و داماد یکدست خواهد بود.

نکته‌ای دیگر که در آرایش و گریم آقایان در جشن ازدواج رعایت می‌شود، این است که مواد آرایشی که برای آقایان استفاده می‌شود موادی براق و یا چرب نیست و این خبر خوبی برای آقایانی است که مخالف گریم صورتشان در جشن ازدواج هستند.

موادی که برای گریم آقایان استفاده می‌شود به هیچ‌وجه به چشم نمی‌آید و کسی متوجه تغییر صورت آقایان با لوازم و مواد آرایشی نخواهد شد. بیشتر محصولاتی که برای گریم آقایان ساخته می‌شود مرطوب کننده هستند تا چرب کننده.

برای گریم داماد ابتدا از یک پاک‌کننده مناسب برای پاک کردن آلودگی‌های سطح پوست استفاده می‌شود و سپس تونیک و مرطوب‌کننده روی پوست مالیده می‌شود. بهتر است هر سه این محصولات مانند پاک کننده، تونیک و مرطوب کننده از محصولاتی باشد که برای آقایان طراحی و ساخت شده است. برای پوشاندن جای سبز ریش، کرمی مخصوص به کار می‌رود که برای همین کار ساخته شده است و صورت را یکنواخت و یکدست می‌کند.

آخرین مرحله آرایشی، ترمیمی است که بوسیله آن انحناهای نامناسب صورت، با سایه و روشن اصلاح می‌شود زاویه‌های بینی و چانه و فک بیشتر نمایان می‌شود. گاهی ابروو چشم‌ها نیز به گونه ای کشیده می‌شوند که به هیچ وجه به نظر نمی آیند. البته تمام این مراحل، مراحل گریم یک مدل برای فیلم و یا تلویزیون است و ممکن است برای آرایش داماد یکی و یا چند تا از این مراحل انجام شود. برخی از آقایان پوست لب‌هایشان خشک و پوسته پوسته است، در این صورت پوست‌های مرده را با یک مسواک بچه برداشته شده و سپس از یک مرطوب کننده و یا وازلین روی پوست لب استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که تمامی لوازم آرایشی مورد استفاده در سالن آس از محصولات آرایشی مخصوص آقایان است.


as-makeup-new-2

مزایای گریم داماد در سالن آس تهرانپارس

سالن آس با مدیریت محمد کاشانی از جدیدترین ابزار و امکانات برای یک گریم عالی و باکیفیت بهره میبرد ، در این سالن افراد مجرب و حرفه ای کار گریم را به بهترین نحو انجام میدهند تا آقای داماد بدون خستگی و از دست دادن شادابی بتواند در مراسم حضور داشته باشد . گریم داماد باید در سالن های حرفه ای انجام شود زیرا اگر در مراحل گریم اتفاق و اشتباهی رخ بدهد ممکن است در بسیاری از موارد قابل جبران نباشد و داماد نیز شادابی خود را از دست داده و کار سخت تر میشود . در سالن آس همه چیز طبق متد های روز انجام میشود، تمام موارد بهداشتی رعایت شده و در کمترین زمان بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد . پس اگر به فکر یک گریم حرفه ای هستید پیشنهاد میکنم حتما در سالن آس اینکار را انجام بدهید .

  1. رعایت پورتکل های بهداشتی
  2. مدیریت قوی توسط محمد کاشانی
  3. بهترین تجهیزات و لوازم گریم روز دنیا
  4. حفظ نشاط در حین مدت گریم
  5. رعایت اصول گریم
  6. اصلاح و شستشو

این موارد از مواردی هستند که در امر گریم بسیار مهم هستند پس فراموش نکنید که سالن آس یکی از بهترین های گریم داماد در تهرانپارس و شرق تهران میباشد . راه های ارتباطی ما : شماره های تماس : 02177880081  /   02177700090 برای رزرو وقت آنلاین کلیک کنید  

رزرو آنلاین