وبلاگ آس
گریم دادماد سالن آس

حرفه ای ترین گریم داماد در سالن آس باربر (asbarber)

گریم دادماد سالن آس

گریم داماد

گریم داماد

برای هر دختر و پسر جوانی شب عروسی می تواند مهم ترین شب زندگی به حساب بیاید که با برنامه ریزی صحیح می توان آن را به شدت به یادماندنی و خاطره انگیز کرد. اما اگر با ایده های اشتباه و برنامه نه چندان مناسب برای این مراسم تدارک دیده شود،می تواند خاطره ای نامناسب در ذهن آن ها بکارد. یکی از این ایده های اشتباه که در بسیاری از دامادها وجود دارد، عدم تمایل به استفاده از خدمات گریم داماد است. برخی افراد با دیدی اشتباه که ناشی از عدم آگاهی کافی می باشد فکر می کنند که با گریم، صورتشان مصنوعی به نظر آمده و جلوه طبیعی خود را از دست می دهد. برخی حتی پا را فراتر هم می گذارند و این کار را جلف می دانند! بهتر است این افراد قبل از تصمیم در این زمینه با لزوم گریم داماد آشنایی مختصری پیدا کنند و با چشم باز تصمیم گیری نمایند.

علت گریم داماد

یکی از مواردی که پس از جشن عروسی به عنوان یادگاری تا پایان عمر برای عروس و داماد باقی می ماند، عکس های عروسی است. همچنین فیلم عروسی نیز برای عروس و دامادها بسیار مهم است و برایشان ماندگار می شود. از خاصیت های گریم داماد این است که صورت دامادها که در کنار عروس خانم در عکس قرار دارند، به صورت یکنواخت با عروس به چشم بیاید. زیرا معمولا صورت عروس خانم ها بسیار آرایش و گریم می شود و مواد گریم و آرایشی زیادی روی صورت آن ها قرار می گیرد. در بسیاری از موارد تفاوت بین صورت گریم شده عروس و صورت گریم نشده داماد بدجور توی ذوق می زند. حتی با وجود روتوش عکس نیز، این تفاوت های چشمگیر را نمی توان نادیده گرفت.

محمد کاشانی گریم داماد

محمد کاشانی

جالب است بدانید که به علت استرسی که در اثر کارهای زیاد و انجام هماهنگی های برگزاری مراسم به دامادهای عزیز وارد می شود، در صبح روز مراسم عروسی، معمولا پوست این عزیزان دچار کدری و دورنگی هایی می شود و پوست به طور واضح طراوت و رطوبت و درخشندگی خود را از دست می دهد که هم در دید میهمانان کاملا محسوس است و هم در فیلم و عکس های عروسی ثبت می شود. این معضلات روی پیشانی، بینی و گونه این افراد به وضوح دیده می شود. قطعا همین موارد در عکس های عروسی کاملا به چشم خواهد آمد. از این رو در فرآیند گریم داماد، برای حل این مشکل راه حل هایی وجود دارد. به عنوان مثال می توان با پالت، کاور و فیکساتورهایی که در این موارد کاربرد دارند، پوست را به صورت یکدست متعادل سازی نمود. این موارد البته به این سادگی نیست که بتوان در قالب یک مقاله کوتاه به تفصیل به آن ها پرداخت. در حقیقت افراد مجرب در زمینه گریم داماد مانند محمد کاشانی مدیریت آرایشگاه مردانه آس باربر، با سال ها سابقه، تخصص و با تکیه بر دوره های بین المللی و مدارک معتبر می توانند راهنمای مناسبی برای دامادهای عزیز باشند.

گریم داماد

گریم داماد سالن آس

همان طور که عرض شد یکی از اهداف اصلی از گریم داماد، جلوه بهتر دامادهای نازنین در عکس های عروسی می باشد. از این رو باید در نظر گرفته شود که حتما از گریم مات برای دامادها استفاده شود. زیرا اگر گریم داماد مات نبوده و براق باشد، به علت روزلوشن بالای دوربین های عکاسی، صورت داماد به صورت غیر طبیعی به نظر می رسد.

گریم داماد یک امر کاملا تخصصی است و کاری نیست که هر آرایشگر معمولی از پس آن بر بیاید. یکی از تخصصی ترین سالن های پیرایش و گریم برای دامادهای عزیز، سالن پیرایش آس در فلکه اول تهرانپارس می باشد که با داشتن کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات، به همشهریان عزیز می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *