وبلاگ آس
مدل مو کوتاه پسرانه ، مردانه 2020 ( عکس و مدل )

مدل مو کوتاه پسرانه ، مردانه 2020 ( عکس و مدل )

موهای کوتاه بسیار جذاب هستند اما فقط زمانی که به دست یک آرایشگر حرفه ای اصلاح شوند و مدل دار شوند که در این مطلب به معرفی 20 مورد از بهترین مدل مو کوتاه پسرانه ، مردانه 2020 میپردازیم پس تا انتها با وبلاگ سالن آس همراه باشید . داشتن یک موی کوتاه فید و یا کات شده میتواند استایل روز و زیبایی را به شما بدهد خصوصا اگر به استایل خود اهمیت میدهید موی کوتاه میتواند زیبایی استایل شما را نیز بیشتر بکند .

مدل های مختلف از موهای کوتاه میتواند به شما در انتخاب مدل مد نظرتان کمک زیادی بکند و از این رو برای شما 20 مورد از بهترین مدل مو های کوتاه مردانه 2020 آماده کرده ایم تا بتوانید از سالن آس درخواست کنید تا این مدل را برای شما اصلاح کنند و همیشه به روز باشید .

بهترین مدل های کوتاه مو مردانه 2020-21

در ادامه با جدیدترین مدل مو کوتاه 2020 -21 آشنا خواهید شد و شما میتوانید تمام این مدل ها را در سالن آس تهرانپارس روی موهای خود پیاده سازی کنید و برای پیاده سازی مدل روی موی کوتاه به یک آرایشگر حرفه ای نیاز دارید تا آنچه را میخواهید بتواند پیاده کند . این موضوع مهمی است که محمد کاشانی به همراه تیم حرفه ای خود در سالن آس تهرانپارس برای شما مهیا میکند.

حتی موهای کوتاه نیز باید حالت داده شوند و کوتاه تر شوند ، تنها کاری که باید انجام دهید مراقبت از موها با یک شامپوی خوب و شاید نرم کننده میباشد که این موضوع در اصل به وز شدن موها کمک زیادی میکند.

فید مو ، برش و کات ، سبک های جدید اصلاح موی کوتاه

1. فید موی کوتاه

فید مو کوتاه 2020-21 مردانه
فید مو کوتاه 2020-21 مردانه

این مدل مو یک مدل پرطرفدار است که در اکثر موهای کوتاه در جنس های مختلف قابل پیاده سازی است و اگر شما با ترندهای روز آشنایی داشته باشید میدانید که بسیاری از افراد معروف از این مدل مو استفاده میکنند و این مدل در سالن آس قابل پیاده سازی است .

2. فید مو به همراه کات مو ( ترکیبی)

فید مو به همراه کات 2020-21
فید مو به همراه کات 2020-21

فید به همراه کات به صورت ترکیبی نیز یکی از مدل های پرطرفدار است که امروزه بسیاری از آقایان بر روی موی خود ایجاد میکنند ، این مدل علاوه بر اینکه ظاهر به روز و زیبایی روی موی شما ایجاد میکند ، شما را به روز نیز نشان میدهد .

3. مدل مو محو کات شده مردانه

مدل موی محو با کات مردانه 2020
مدل موی محو با کات مردانه 2020

این مدل مو مردانه 2020-21 یک مدل کاملا حرفه ای و شناخته شده است که فقط میتوان از یک آرایشگر حرفه ای انتظار داشت که چنین مدلی را روی موهای شما به صورت حرفه ای پیاده کند و اگر این مدل به دست افراد غیر حرفه ای اصلاح شود قطعا نتیجه معکوسی خواهد داشت .

4. مدل مو فید طرح دار مردانه

مدل مو فید طرح دار مردانه
مدل مو فید طرح دار مردانه

این مدل همانطور که میبینید زیبایی بسیاری دارد و مناسب برای سنین 16 تا 28 سال و حتی بیش از 28 سال میباشد و این مدل مردانه و پسرانه است که میتواند شما را از بقیه یک قدم جلوتر و کمی متمایز نشان بدهد .

5. مدل موی محو همگام با پوست سر

مدل موی محو همگام با پوست سر
مدل موی محو همگام با پوست سر

این مدل همانطور که از تصویرش پیداست فید مو به صورتی انجام میشود که نزدیک به رنگ پوست سر بشود و فقط مقدار کمی مو در قسمت پایینی سر قابل مشاهده است که یکی از مدل های پرطرفدار نیز هست .

6. مدل موی کوتاه طرح دار مردانه 2021

مدل موی کوتاه مردانه 2021
مدل موی کوتاه مردانه 2021
مدل مو مردانه طرح دار 2021
مدل مو مردانه طرح دار 2021
مدل مو فید مردانه 2021
مدل مو فید مردانه 2021

7. مدل مو فید شلخته ( نامرتب ) مردانه 2020-21

مدل مو فید شلخته ( نامرتب ) مردانه 2020-21
مدل مو فید شلخته ( نامرتب ) مردانه 2020-21

این مدل مو مردانه برخلاف اسمش بسیار زیباست ، این مدل میتواند یکی از بهترین مدل های 2021 نیز باشد زیرا پتانسیل تبدیل شدن به ترند برای سال جدید را دارد و این همان چیزی است که بسیاری از آقایان آن را میپسندند .

7. مدل کوتاه مو مردانه

مدل مو کوتاه 2021 مردانه
مدل مو کوتاه 2021 مردانه

این مدل علاوه بر فید مو سر به فید در قسمت ریش نیز نیاز دارد که بتواند هارمونی مورد نظر را ایجاد کند ، این مدل مو از مدل های زیبا و به روز برای موهای کوتاه میباشد .

8. مدل محو مو مردانه 2021

مدل محو مو مردانه 2021
مدل محو مو مردانه 2021

مدل محو کنار مو نیز یکی از مدل های پرطرفدار مردانه میباشد که میتواند به استایل اسپرت شما کمک زیادی بکند و یک قدم از اطرافیانتان جلوتر باشید .

9. مدل مو کوتاه مردانه فرانسوی 2020

مدل مو کوتاه مردانه فرانسوی 2020
مدل مو کوتاه مردانه فرانسوی 2020

این مدل برای آقایان پرجنب و جوش و خلاق بسیار عالی است ، این مدل مو با ظااهر عجیب و زیبایی که دارد میتواند توجه اطرافیان شما را در پی داشته باشد ، پس اگر این مساله برایتان مهم است حتما این مدل را در سالن آس امتحان کنید .

10. مدل مو 2021 مردانه کوتاه

مدل مو 2021 مردانه کوتاه
مدل مو 2021 مردانه کوتاه

این مدل میتواند با ترکیب فید ریش و مو بازخورد بسیار عالی را بدهد و تقریبا میتوان این مدل را روی همه نوع مو پیاده سازی کرد و اینکار توسط افراد حرفه ای در سالن حرفه ای as قابل انجام است .

11. مدل موی محو + CROP

مدل موی محو + CROP
مدل موی محو + CROP

این مدل با یک فید حرفه ای و برش های غیر مستقیم میتواند چهره شما را بسیار زیباتر نشان بدهد ، این مدل پسرانه و مردانه میباشد و تقریبا برای سنین 18 تا 29 سال مناسب میباشد .

12. فید موی بلوند مردانه 2021

فید موی بلوند مردانه 2021
فید موی بلوند مردانه 2021

مدل موی بلوند مردانه را نیز میتوان از مدل های پرطرفدار دانست که امروزه بسیاری از این مدل مو استفاده میکنند . این مدل جذاب میتواند با ریش های سیاه ترکیب شده و جلوه بسیار زیبایی داشته باشد .

13. مدل مو کات مردانه 2021

مدل مو کات مردانه 2021
مدل مو کات مردانه 2021

این مدل همانطور که در تصویر میبینید بسیار جذاب است و این مدل های جذاب حتما باید به دست یک آرایشگر حرفه ای انجام شود که از این موضوع خیالتان راحت است زیرا در سالن آس قرار است این مدل مو را امتحان کنید .

مدل مو کلاسیک ( فید کلاسیک ) – در این مدل ها روی مو بلند تر از کناره ها است

این مدل هایی که در ادامه مشاهده میکنید فید کلاسیک نیز میتوان گفت در این مدل ها کناره ها کوتاه و روی مو کمی بلند تر است که میتوان گفت یکی از جذاب ترین مدل های مو را در ادامه مطلب خواهید شناخت ، پیشنهاد میکنیم این مدل ها را مشاهده کنید و هرکدام را که دوست داشتید میتوانید در سالن آس تهرانپارس پیاده سازی کنید .

14. بالای مو کوتاه است + کنار مو محو میشود

بالای مو کوتاه است + کنار مو محو میشود
بالای مو کوتاه است + کنار مو محو میشود

این مدل امسال یکی از ترندها بود که در سال 2020 مورد استقبال قرار گرفت . در این مدل روی مو بلند تر از کناره ها است و در اصل کناره های مو محو میشود و بیشتر بالای مو خودنمایی میکند.

15. مدل فید مو مردانه 2021

مدل فید محو مردانه 2021
مدل فید محو مردانه 2021

16. مدل موی کوتاه برای آقایان مسن

مدل موی کوتاه برای آقایان مسن

این مدل برای آقایان مسن استفاده میشود و یکی از زیباترین مدل موهای 2020 است که پتانسیل ترند شدن در سال 2021 را نیز دارد ، این مدل برای آقایان 30 تا 45 سال مناسب است و میتواند زیبایی خاصی به استایل شما بدهد .

17. مدل مو کوتاه مردانه 2020

مدل موی کوتاه برای آقایان مسن

این مدل مو برای افرادی که موی پرپشت و حجیم دارند یک مدل ایده آل است و همانطور که در عکس مشاهده میکنید یکی از مدل های عالی و به روز از مدل موی مردانه در سال 2020 است .

18. مدل مو مردانه 2020 برای موهای طلایی و بور

مدل مو مردانه برای موهای طلایی 2020

این مدل مو برای آقایانی که موهای بور و طلایی دارند بسیار عالی است و میتواند چهره ای شاداب و مدرن را به شما ارائه کند ، این مدل نیز باید توسط آرایشگر ماهر پیاده سازی شود تا بتوانید تفاوت را احساس کنید .

19. مدل مو موج دار مردانه 2020

مدل مو موج دار مردانه 2020
مدل مو موج دار مردانه 2020

این مدل همانطور که از نامش پیداست دارای کناره های محو شده و روی مو به صورت موج دار توسط نگه دارنده های مو حالت میگیرد ، این مدل نیز برای موهای پرپشت و حجیم مناسب است .

20. مدل مو 2020 مردانه برای موهای مجعد

مدل مو 2020 مردانه برای موهای مجعد

این مدل برای موهای نیمه فر و مجعد مناسب است و زیبایی خاص خودش را هم دارد ، این مدل مو در برخی موارد با فید ریش ها هم همراه میشود و میتواند بازخورد بهتری نیز ارائه کند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *