محمد کاشانی

محمد کاشانی از سال 1376 فعالیت تخصصی و جدی خود را در حوزه پیرایش موی سر و شیوه‌های مراقب و بهسازی پوست (با کاربری غیردرمانی) آغاز کرد. وی با درک اهمیت این موضوع و با نگاه به چشم‌انداز آتی این صنعت نوظهور در ایران، تلاش نمود تا قدم‌های محکم و استواری را در این‌باره بردارد و تصمیم گرفت تا با آگاهی از علم روز دنیا و آشنایی به جدیدترین شیوه‌های هیرکات در جهان، فصل جدیدی را رقم بزند و صفحات تازه ای را پیش روی ایرانیان به ویژه مردان جوان باز کند.

وی در دوره‌های ارتقای مهارت علمی و تکنیکی بین‌المللی شرکت کرد که مهم‌ترین مدارک پایان دوره او عبارتست از:
•  مدرک شیوه‌های اصلاح موی سر از کمپانی بوردوی، فرانسه –  Haircut  le Bordeaux, France,2008
•  مدرک ماستر از کمپانی ورن- Vern Hair dressing style college, 2009
•  مدرک شیوه‌های اصلاح و مراقبت موی سر از کمپانی ولا، آلمان- Wella Diploma , 2009
•  مدرک محافظت از پوست تالگو، دبی، امارات متحده عربی- Talgo Diplome soins visage,2007
•  مدرک تایچی، دبی، امارات متحده عربی- Hair Galleria Scissors Application Course, 2009
•  مدرک ماستر تایچی، دبی، امارات متحده عربی- Certificate of Completion 5 Star , 2012

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره‌های مهارتی متنوع،  «محمد کاشانی» با بررسی نمونه‌ها و الگوهای موفق اروپایی بر آن شد تا یک سالن تخصصی پیرایش و مراقبت از پوست و مو را با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی دنیا در تهران راه‌اندازی نماید. سال 1385 سال آغاز این حرکت نو در ایران بود.
سالن پیرایش آس به عنوان یکی از پیشگامان و نوآوران این عرصه، به مدیریت «محمد کاشانی» و در قریب به یک دهه از فعالیت خود، میزبان چهره‌های محبوبی بوده است. نامدارنی چون: داریوش فرضیایی، سیدعلی ضیاء، محمدرضا هدایتی، مهدی پاکدل، بنیامین بهادری، پژمان جمشیدی، رضا رویگری، مهران احمدی، جوادخیابانی، امیرغفور، سردار آزمون و… بسیاری دیگر، به هنرمندی «محمد کاشانی» اعتماد کرده‌اند و موی خود را به او سپرده‌اند. «کاشانی» در چندین برنامه تلویزیونی نیز به عنوان طراح استایل موی سر به صورت زنده حضور داشته است و استایل موی مجریان و میهمانان این برنامه‌ها را بر عهده داشته است. یکی از پرمخاطب‌ترین این برنامه‌ها، برنامه “بعضیها” از شبکه سوم سیما و برنامه تحویل سال 1394 از شبکه اول سیما بوده است.
علاوه بر چهره‌های هنری، ورزشی و… «محمد کاشانی» عاشقانه برای مخاطبان سالن پیرایش آس وقت می گذارد و فارغ از نام و نشان، میزبان مردان جوانی است که به دنبال آراستگی هستند.

Mohammad-Kashani

محمد کاشانی هم اکنون موسس و مدیر مجموعه سالن های آرایشگاهی مردانه آس بوده و در بخش VIP سالن های آس حضور فعال دارد. همچنین ایشان با تاسیس آموزشگاه آرایشگری مردانه آس به انتقال علم و تجربه حاصل بیش از 25 سال کار در حوزه آرایشگری به کارآموزان پرداخته و به صورت دوره های متمرکز و کارگاه های عمومی به آموزش تخصصی فنون آرایشگری و توسعه کسب و کار در این حوزه می‌پردازند. 

رزرو آنلاین

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟