وبلاگ آس
مدل مو مردانه

انواع مدل مو مردانه

اگر شما به دنبال یک مدل مو مردانه برای به‌روز شدن خود هستید، پس مطمئن باشید در نقطۀ مناسبی قرارگرفته‌اید، زیرا سالن پیرایش آس می‌تواند شمارا در پیدا کردن سبک مو جدید برای آزمودن کمک کند، مدل موهای ارائه‌شده بهترین آن‌ها هستند که نمی‌توانید در جای دیگر پیدا کنید، سبک‌های مختلف موهای کلاسیک و فشن محبوب‌ترین مدل موی مردانه هستند که در حال حاضر وجود دارند.

یکی از انواع مدل مو مردانه مدل موهایی می‌باشند که بلند بوده و حرکت و جریان بیشتری را نشان می‌دهند و در بین قشر جوان امروزی ممتازتر هستند، شما می‌توانید با استفاده از یک خشک‌کن و برقراری جریان بر حد و حجم موهای خود بی افزایید، موهای کوتاه نیز به خاطر مدیریت و تمیز نگه‌داشتن آسان آن محبوبیت ویژه‌ای دارند، ریزش موهای مردانه در عصر کنونی باعث شده که این مدل موها در بین مردان رایج گردد در اینجا برخی از مدل‌های موهای مختلف مردانه را معرفی خواهیم کرد:

این نمونه‌ای از مدل موی مردانه کوتاه برای موهای آسیب‌دیده می‌باشد که با برداشتن قسمت زیادی از موها و بافت‌های معیوب و حالت دادن موهای سالم به‌طرف بالا می‌توان زیبایی را به موها برگرداند.

 

مدل مو مردانه


یک نمونۀ عالی از مدل کلاسیک و طبیعی است، این روش رویکردی سنتی داشته که مو به پشت داده می‌شود و سپس با خشک‌کن موها خشک‌شده و بدین‌صورت جریان طبیعی حرکت را به وجود می‌آورد.


« مدل موی جانبی برای مردان»: یک مدل فوق‌العاده برای برخی از مردان است که می‌خواهند موهای آن‌ها درخشش خاصی داشته باشد ابتدا موها را مرطوب کرده و با شانه قسمت‌های اضافی را بگیرید و با کمک خش کن به‌صورت ضربه‌ای موها را خشک نمایید.


مدل موی طبیعی طولانی: این مدل مو برای چندین سال محبوب‌ترین مدل مو در میان مردان بوده است، تراشیدن موهای اطراف سر و بلند نگاه‌داشتن بالای سر مخصوصاً برای موهایی که ضخیم هستند جذابیت زیادی را ایجاد می‌کند.


این مدل مو بیشتر برای مردانی مناسب است که موهای مجعد داشته و مایل‌اند که همراه مو ریش نیز داشته باشند، در این مدل مو مردانه جریان و حرکت موها عالی بوده و قطع شدن ریش نمای زیبایی را به این طرح داده است.


چکیدۀ و ترکیبی از طرح‌هایی چون قسمت جانبی، خط جراحی، حاشیه طولانی و مدل موهای کثیف را می‌توان در این طرح به‌وضوح دید.


در اینجا ما یک تصویر نامتقارن با حاشیۀ طولانی در مقابل داریم، موهایی بلند در جلو که در حال حرکت‌اند و درواقع نسخۀ مدرن چتری هستند که زیبایی خود را هیچ‌گاه از دست نمی‌دهند.


«مدل مو برای موهای ضخیم»: یک مدل موی زیبا است با دنبالۀ جانبی کوچک که اکثراً این طرح را با کمک برش قیچی ایجاد می‌کنند.


«مدل موی بلند»: موهایی که در طرفین به‌طور منظم با قیچی اصلاح‌شده و حاشیه‌ای فوق‌العاده بلند در جلو ایجاد نموده است، یک مدل مو مردانه با طرحی به‌یادماندنی را در ذهن‌ها از خود به‌جای می‌گذارد.


«موی چروک»: یکی از مدل موهای مردانه با بافتی ظریف است که می‌توان برای حفظ سبکی آن از پودرهای نگهدارندِ متوسط یا قوی استفاده نمود.


«موچین بافت»: موهایی کوتاه همراه با جریان زیاد که قادر است بیشتر از یک ظاهر را به شما بدهد، آن‌ها می‌توانند کاملاً شسته‌ورفته و تمیز باقی بمانند.


«مدل موی متوسط با کاهش کانال»: این مدل مو بسیار سفت و محکم و عالی به نظر می‌رسد و جریان‌های بزرگ با طول متوسط در بالای سر به آن طرحی متمایز بخشیده است.


«موی سرخ منحطی»: این مدل با موی کوتاه و متوسط به بالا مخلوط شده است و برای کسانی که از موهای ضخیم و موج‌دار برخوردارند مناسب است.


«موی چروک تخت پایین»: فرهای کاملاً مجسم در بالای سر و طرفین کوتاه با محوشدن محدودۀ نگاه، مدل جذاب دیگری است.


کوتاه شدن مو در کنار موهای متوسط یک خط در جلو به‌صورت دنباله‌دار به وجود آورده است که جذابیت فوق‌العاده‌ای به این طرح بخشیده است.


«مدل موی شاداب برای موهای فرفری»: حاشیۀ بلند در جلو یک افتادگی طوفانی را تداعی می‌کند و به خاطر سَبُکی، خشک نمودن آن با حوله به‌راحتی انجام می‌شود.


کاهش مو در قسمت جانبی باعث شده یک مدل مو مردانه کلاسیک بااحساسی مدرن را به این طرح ببخشد.


یک مدل کلاسیک عالی با بخش‌های جانبی کوتاه در دو طرف و موهای بلند در بالا، می‌تواند مدلی به‌یادماندنی را رقم بزند.


این مدل برای مردان بسیار مناسب است، زیرا یک مدل سوپر همه‌کاره که می‌توانید به طُرق مختلف آن را طرح دهید می‌باشد، به سبک یک پمپ آن را نرم و صاف کنید یا به شکل موهای جانبی بپیچید یا آن را فقط خشک و طبیعی نگه‌دارید، به‌هرحال می‌توانید از زیبایی این مدل مو در هر حالتی لذت ببرید.


طرح موردنظر برای هر مویی مناسب است و به‌سرعت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توان آن را انجام داد.


یک مدل نیمه زیرین که شما می‌توانید با یک‌قلم مو و سشوار این جریان مو را به زیبایی خلق نمایید شما می‌توانید با این مدل، موهای خود را برای ساعات بیشتری از روز زیبا حفظ کنید.


«مدل موهای کثیف برای موهای ضخیم»: در این مدل بلند نیز بافتی کثیف در بالا با پیچشی به زیر یک احساس مدرن را به افراد القاء می‌کند.


موهای بلند و کثیف در بالا در مقابل پاک کردن کامل پایین از مو باعث ایجاد یک طرح خنثی گشته است که البته زیبایی خاص خود را دارد.


«موهای چتری بافتی»: اگر موهای شما شاداب و یا فرفری است می‌توانید از این کنتراست رنگ استفاده نمایید.


«موهای شاداب برای موهای ضخیم»: این مدل بسیار خنک به نظر می‌رسد، تراشیده شدن و محو شدن پایین موها و بخش‌های جانبی، مدل موی مردانه شگفت‌انگیزی را در تصور می‌آورد.


«مدل منفجره»: این مدل، موها را به طرف‌های کوتاه سوپر خاص با موهای فرفری ضخیم و حاشیه‌های طولانی تقسیم می‌کند.


یک سبک فوق‌العاده با طراحی گردن به روشی ساده با ترکیبی از طراحی کلاسیک مردانه که یک محوشدگی را به نظر می‌آورد.


مدل موها با بافتی ضخیم برای مردانی که موهای فرفری دارند.


«مدل مستطیلی مدرن»: در این مدل، مو در پشت‌باز است و شما می‌توانید موهای مرطوب خود را به‌راحتی با یک برس یا شانه کردن به‌جای اصلی خود برگردانید.


«برش قیچی برش جانبی»: این مو، یک مدل سرسبز برای مردان محسوب می‌شود و حرکت و جریان طولانی‌تری از مو را به دنبال دارد و مو به‌طور کامل به قسمت‌های جانبی متصل شده است.

 


حرکت بافت‌های بلند به جلو و خمیده هستند و موهای سنگین و بلند در جلو با موهای طرفین و عقب متناسب می‌باشند.


موهای کوتاه هرگز از زاویۀ توجه خارج نمی‌شوند و همیشه عالی عمل می‌کنند، در این مدل، موهای شما همیشه تمیز و تازه نگه‌داشته می‌شوند و لازم نیست برای نگه‌داری آن‌ها زحمت زیادی بکشید و حتی می‌توانید با سرانگشتان خود به‌راحتی آن‌ها را مرتب نمایید.


«موی بافت کوتاه»: این مدل شامل طرحی از موهای سست وحشی است که شما قادرید با کمک گرفتن از خشک‌کن و قلم‌مو به‌راحتی آن را مرتب نمایید.


مدل خاص با طرحی مدل‌سازی شده و یا عقب سوار با یک نگه‌دارندۀ قوی در پایان می‌باشد که آن را به یک مدل موی مردانه متمایز تبدیل نموده است.


مویی کاملاً مخلوط که از بالا تا پشت طول می‌کشد و حرکتی جلو به عقب را در ذهن می‌آورد.


بهترین مدل برای موهای فرفری محسوب می‌شود، هم‌راستا شدن طول خط مو در یک محور با منحنی پشت عالی و منحصربه‌فرد است.


این مدل مو در بین افراد در حال رشد و توسعه است و توجه افراد را به خود جلب نموده، طرفین کوتاه امّا نه محوشده و تأکید بر موجی طبیعی در کنار موهایی فشرده بسیار محبوب است و طرحی طبیعی را یادآور می‌شود.


این مدل مو بسیار مناسب برای مردانی است که موهای نازکی دارند اگر شما موهای کم‌پشت دارید این مدل، موهای شمارا حجیم‌تر نشان می‌دهد، تأکید بر قسمت بالای مو و ناهمواری‌های طرف‌های کوتاه نیز شمارا برای رسیدن به این مقصود کمک می‌کند.


در این مدل جزئیات اضافی را حذف نموده و می‌توان کاملاً در یک طرح کلاسیک محو شد.


مدل موها بعد از گذشت زمان به موهای بافت کوتاه چسبیده تکامل پیداکرده است در این مدل برش بافتی نمایش بخشی از ظاهر را آسان‌تر می‌کند، شما با انتخاب این طرح هرروز می‌توانید جهتی متمایز را به موهای خود بدهید.


موهای ساده و کوتاه کلاسیک که با یک تلنگر به عقب و جلو حرکت می‌کنند برای بسیاری از افراد جذاب به نظر می‌رسد.


کوتاه کردن موها در یک طول کوتاه یا متوسط زیبایی این بافت را خیره‌کننده نموده است.


اگر رشد موی شما سریع است این طرح را به‌عنوان یک برش بزرگ که در بالای سر به‌صورت مرتب قرار می‌گیرد و در یک نگاه مدرن و صاف می‌باشد می‌توانید انتخاب نمایید.


یک سبک‌پر از زندگی و نشاط که بسیار محکم و سفت است را با این طرح می‌توان به بیننده القاء نمود.


افراد قدبلند اصولاً از این طرح استقبال می‌کنند زیرا این طرح با پایۀ بلندی که دارد و به خاطر شیب‌دار بودنش در بین این افراد از محبوبیت زیادی برخوردار است.


در این مدل می‌توانید طاسی افراد را محو کرد، به‌طوری‌که موهای متوسط و طولانی روی قسمت‌های دیگر قرار می‌گیرد و باعث می‌شود موهای شما پرپشت‌تر به نظر برسد.


این‌یکی دیگر از مدل‌هایی است که بافتی رنگارنگ و شگفت‌انگیز در اختیار شما می‌گذارد.


یک زیرپوش با بافتی سرد با موهایی که از بالا به سمت جلو حرکت می‌کنند و طاسی را از دیدها محو می‌کند، طرحی دل‌انگیز به نظر می‌رسد.


موی شاداب و خنک با طرحی ناهموار برای افرادی که دارای موهای ضخیم هستند به‌خوبی به کار می‌آید.


مدل موی فانتزی برای موهای فرفری بلند که مقدار زیادی حرکت را در حاشیه ایجاد می‌کند.


کسانی که آرزوی دارند با مقدار کمی مراقبت همیشه موهای مطلوبی داشته باشند می‌توانند این سبک را انتخاب نمایند، شما برای نگهداری از موهایتان به هیچ محصولی احتیاج ندارید.


اگر موهای کم‌پشت دارید و یا ریزش مو دارید این مدل موی عالی است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

سالن پیرایش آس می‌تواند شما عزیزان را در ارائۀ بهترین خدمات درزمینۀ پیرایش داماد و پیرایش برای مراسم‌های خاص و به‌یادماندنی‌تان یاری رساند، این سالن با کادری مجرب و امکاناتی پیشرفته همراه خوب شما در بهترین ساعات زندگی شما است تا بتواند آن لحظات را برای شما به‌یادماندنی‌تر نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *