وبلاگ آس
آموزش آرایشگری مردانه

دوره های آموزش آرایشگری مردانه برای آقایان علاقمند

آموزش آرایشگری مردانه :

آرایشگری در تمام دنیا به عنوان یک شغل کاملا تخصصی به شمار رفته و افرادی که در این حرفه به فعالیت می‌ پردازند باید دوره های فنی حرفه ای متعددی را گذرانده و با اصولی همچون تناسب صورت با مدل مو، زیبایی شناسی، انواع مدل های کوتاه کردن مو، روش های پاکسازی پوست، گریم و غیره آشنایی داشته باشند. در کشور ما به ویژه در زمینه آرایشگری مردانه تا چند سال قبل توجه چندانی به آموزش های تخصصی مبذول داشته نمی شد، اما خوشبختانه در سال‌ های اخیر در ایران نیز اهمیت وجود نگاه تخصصی به این رشته بیشتر از قبل حس می شود و بسیاری از علاقمندان این رشته به صورت اصولی دوره های آموزش آرایشگری مردانه را در آموزشگاه های معتبر تحت نظر متخصصان با دانش و تجربه بالا طی می کنند و از پایه، کار را به صورت اصولی می آموزند.

دوره های آموزشی:

در دوره‌ های آموزش آرایشگری مردانه در ابتدای امر، اصول پایه برای پیرایش مو و صورت آقایان آموزش داده می شود و افراد پس از گذراندن این دوره ها به طور معمول می توانند مدل های موی مختلف را برای مشتریان پیاده نماید. نحوه ترمیم موی سر و روش های استفاده درست از مواد شیمیایی به کار رفته در آرایشگاه ها و سالن های پیرایش، از تخصص ‌های لازم برای آرایشگران مردانه می باشد. در دوره ‌های آموزش آرایشگری مردانه، جدید ترین مدل های Haircut یا کوتاهی مو، نحوه جدا کردن صحیح موها، روش استفاده درست از شانه و قیچی و سایر وسایل مورد نیاز در حرفه آرایشگری، شناخت مناسب ترین مدل مو برای هر نوع چهره بسته به فرم صورت و رنگ پوست، و آشنایی با انواع جنس و حالت مو و انتخاب نوع کار و مدل مناسب برای هر یک آموزش داده می شود.

افرادی که به تجربه و تبحر بالایی در زمینه آرایشگری رسیده اند می توانند در زمینه های تخصصی تری همچون گریم ‌داماد یا متعادل سازی چهره داماد نیز وارد شوند که در این زمینه استفاده از مواردی چون علم نور، آماده سازی پوست و گردن، استفاده از تکنیک های سایه روشن، و غیره بسیار کاربردی است. بدین منظور به طور معمول در مراکز آموزش آرایشگری مردانه به هنرجویان آشنایی با مواد، ابزار و نکات بهداشتی مرتبط با آنان، تکنیک های آماده سازی پوست، زیرسازی، نکات گریم داماد و همچنین اصول رفع نواقص صورت نیز آموزش داده می شود.

سالن پیرایش آس باربر:

محمد کاشانی موسس و مدیر سالن پیرایش آس که یکی از بهترین سالنهای پیرایش مردانه در کل شهر تهران به شمار می رود، دوره های ورکشاپ آموزش های تخصصی برای مشتاقان آموزش آرایشگری مردانه برگزار می کند که فرصتی عالی برای مشتاقان آموزش این رشته تخصصی می ‌باشد. زیرا می توانند ریزه کاری های کوتاه کردن مو، ترمیم موی سر، گریم داماد، و کلیه نکات مربوط به آرایشگری مردانه را تحت نظر یکی از بهترین، با تجربه ترین و با دانش ترین آرایشگران مردانه سطح شهر تهران و کل کشور بیاموزند. موید تخصص‌ ایشان، رضایت کامل مشتریان سالن پیرایش آس می باشد که سالهاست بهترین سالن پیرایش شرق تهران آن به شمار می رود.

به طور معمول شب عروسی مهمترین شب و خاطره انگیز ترین شب برای هر فردی به شمار می رود و به همین جهت دامادها تلاش می کنند که بهترین تصویر از خود را در این شهر ثبت نمایند و به همین جهت کار گریم داماد امری بسیار مهم به شمار می رود. سالهاست دامادهای متعددی خدمات گریم داماد را از سالن پیرایش آس به مدیریت محمد کاشانی دریافت می نمایند و درصد فوق العاده بالای رضایت در میان آنها نشان دهنده کیفیت کار این سالن بعنوان بهترین سالن پیرایش شرق تهران می باشد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *